Serwisowanie ciągników – części do ciągników Ursus

Na polskim rynku renomowanym producentem ciągników jest firma Ursus SA. Działa od ponad 120 lat i stała się wyznacznikiem mechanizacji polskiego rolnictwa. Początkowo firma zajmowała się produkcją armatury dla przemysłu spożywczego i gorzelnianego. W kolejnych latach rozszerzała swoją działalność o wytwarzanie silników spalinowych, konstruowanie pocisków oraz broni dla wojska, aż w końcu całkowicie poświęciła się produkcji maszyn rolniczych.

Obecnie Ursus SA oferuje różnego rodzaju pojazdy, maszyny i urządzenia wytwarzane dla potrzeb rolnictwa. Towary marki Ursus doceniane są w Polsce, jak również na całym świecie (Czechy, Pakistan, Holandia, Belgia).  Łączą w sobie tradycję polskiej motoryzacji, nowoczesność oraz wysoką jakość. Ursus SA stale się rozwija, podpisuje umowy i kontrakty z licznymi światowymi firmami. Wyróżnić można umowę ze spółką METEC (Etiopia) na dostawę 3 tysięcy ciągników, wyposażenie centrów serwisowych, dostawę części zamiennych do ciągników oraz szkolenia, umowę z firmą Ethiopian Sugar Corporation (ESC) na dostawę ciągników, przyczep i części zamiennych do transportu trzciny cukrowej, a także umowę z firmą Industrial Development Corporation (IDC) na dostawę ponad 6 tysięcy maszyn rolniczych wraz z oprzyrządowaniem i częściami zamiennymi.

Ciągniki Ursus to wzór dla innych fabryk produkcyjnych. Maszyny wyróżniają się wysoką jakością, mało skomplikowaną konstrukcją i ekonomicznością. Doceniane są przez rolników prowadzących małe, średnie i duże gospodarstwa rolne, a także przez liczne firmy budowlane, komunalne i transportowe.

Serwisowanie ciągników – dostępność do części zamiennych

Ciągniki Ursus podobnie, jak wszystkie inne maszyny pomimo solidnego wykonania i wykorzystania sprawdzonych technologii incydentalnie ulegają awariom. Ich naprawa w większości przypadków jest bardzo prosta i możliwa do samodzielnego przeprowadzenia. Większość rolników zamawia części do Ursusa przez Internet i własnoręcznie naprawa swoje maszyny. W tej grupie znajdują się rolnicy, którzy przywiązani są do tradycji i cenią polską markę. Zdecydowanie wolą naprawić uszkodzoną część, niż zakupić nowy sprzęt. Z myślą o takich osobach powstał sklep TwojaZagroda.pl, który oferuje wysokiej jakości części do ciągników Ursus i Zetor, odzież roboczą, urządzenia i akcesoria elektryczne, sprzęt ogrodowy, opony, smary i oleje, pasy klinowe, pasy transportowe oraz zabawki dla dzieci (prototypy maszyn rolniczych).

Oferta sklepu TwojaZagroda.pl

Sklep TwojaZagroda.pl prężnie się rozwija, każdego dnia aktualizuje swój asortyment i stara się zadowolić wszystkich klientów. Oferuje przeróżne sposoby wysyłki i odebrania towaru, a także szerokie możliwości finansowania.  Współpracuje z firmą kurierską, która gwarantuje dostarczenie zamówienia w ciągu 1-2 dni roboczych od nadania przesyłki. W asortymencie sklepu znajdują się wysokiego gatunku części do ciągników  Ursus C – 330, Ursus C-360, Ursus C-380, Ursus C – 382, Ursus C-385 oraz Zetor. Wśród części do Ursusa znaleźć można liczne elementy wyposażenia, podzespoły hydrauliczne, elektryczne, blacharskie, części układu kierowniczego, silnika oraz układu napędowego i zawieszenia.

Klienci sklepu najczęściej zamawiają części do Ursusa C-330, C-360 oraz C-385. Ursus C-330 stale wykorzystywany jest do przeróżnych prac polowych, doskonale radzi sobie współpracując z pługami, jak również działając w pojedynkę. Bardzo często używany jest do wyrębu lasów, gdzie wykazuje swoje umiejętności (wysoka moc i duży udźwig). Wielu rolników zakupuje również części do ciągnika marki Ursus C-360, który zazwyczaj wykorzystywany jest w gospodarstwach o trudnych warunkach. Maszyna jest prosta do serwisowania i doceniana za wysoką wytrzymałość. Wśród najczęściej zamawianych części zamiennych do Ursusa C-360 znajdują się błotniki, cięgła, drążki, łożyska, lampy, koła, korki i wiele innych. Ponadto sklep TwojaZagroda.pl otrzymuje liczne zamówienia na części zamienne do ciężkiego ciągnika rolniczego Ursus C-385. Maszyna wyróżnia się  silnikiem Deutz Euro IIIB, układem przenoszenia Carraro, skrzynią o wymiarach 24×12 oraz udźwigiem podnośnika na poziomie 3600 kg. Pozwala sprawnie wykonać najcięższe prace gospodarcze i komunalne. W asortymencie sklepu TwojaZagroda.pl znajdują się liczne części do ciągnika Ursus C-385 (elementy układu chłodzenia, hamulcowego i paliwowego, części składające się na skrzynie biegów oraz skrzynię pośrednią, a także komponenty reduktora, sprężarki, silnika, doładowania, hydrauliki oraz instalacji elektrycznej).

Dodaj komentarz